• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Français
  • Español
  • Italiano
  • Русский
  • Українська

O NAS

Doświadczenie i nowe technologie

Tradycje naszej firmy sięgają lat 70. XX w. Od samego początku zajmowaliśmy się budową prototypów różnych wyrobów – zarówno na potrzeby własne, jak i partnerów handlowych w Polsce i poza jej granicami. W naszym zakładzie produkcyjnym przenosiliśmy do rzeczywistego świata to, co w swoich papierowych projektach wizualizowali twórcy rozmaitych form przemysłowych. W naszych rękach powstawały pierwsze egzemplarze różnych przedmiotów, by potem trafiać do masowej produkcji. Masowej na ówczesne czasy ;) Ta wspaniała, twórcza przygoda trwała ponad 30 lat… I trwa nadal, choć już w nowym obliczu. Przecież nie można było zmarnować tak wartościowego dorobku!

Wieloletnie doświadczenia projektowe i konstrukcyjne, a także umiejętność zrozumienia potrzeb i oczekiwań współczesnych odbiorców, skłoniły nas do otwarcia się na innowacyjne rozwiązania technologiczne połączone z życiem w zgodzie z naturą. I tak w 2009 r. zaczęliśmy wytwarzać biokominki i kominki ogrodowe w oparciu o autorskie projekty i konstrukcje. Dziś z dumą możemy przyznać, że jako polski producent biokominków odnieśliśmy spektakularny sukces na rynku krajowym i europejskim, oferując wysoką jakość produktów oraz – co ważne w aktualnych czasach – racjonalną politykę cenową. A marka KAMI jest znaną i cenioną pośród innych marek wiodących firm produkujących kominki dekoracyjne i bio-kominki

Specjalizujemy się w projektowaniu i konstruowaniu biokominków, a także ich najważniejszych elementów jakimi są wkłady do biokominków oraz wsady kominkowe. Oferujemy ponad 200 modeli kominków na biopaliwo, wśród których znajdują się biokominki wiszące (ścienne), wolno stojące oraz do zabudowy. Wypuszczamy na rynek krótkie serie, często pojedyncze sztuki – dlatego naszych bio-kominków nie można kupić w powszechnych marketach budowlanych. Materiały z jakich wytwarzamy bio-kominki są odpowiednio wyselekcjonowane i charakteryzują się najlepszymi możliwymi parametrami dostępnymi w rozsądnej cenie. Każdy biokominek jest przez nas produkowany z największą pieczołowitością i starannie skontrolowany, zanim trafi w ręce klienta. Jako rzetelny producent na wszystkie nasze wyroby udzielamy gwarancji.

Jesteśmy kreatywni. Każdego dnia w naszej pracowni tworzymy nowe projekty, aby spośród nich wybrać te najlepsze, którym nadamy ostateczny kształt. Dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania i gust nieomal każdego, kto zdecyduje się powierzyć nam swoje „ogniste” marzenia. Jeśli w naszej ofercie nie ma tego czego szukasz, to wiedz, że specjalnie dla Ciebie skonstruujemy ekologiczny kominek na biopaliwo wg Twojego pomysłu i potrzeb.

Aleksander Kawiński